Головна

Гори завжди заворожували людей віковічним спокоєм та дивували своєю красою. Зникають турботи, ти є самим собою, а все інше залишається за поворотом дороги. Тут можна побути по-справжньому на самоті. У горах є безліч закутків, де можна зануритись у свій власний світ, усамітнитися з дорогими для тебе людьми, або весело провести час у компанії. Ми спробували створити таке місце і назвали його Кукавиця.

Хто така Кукавиця? Насамперед це птаха, яка лічить роки, і робить це в цілковитій тиші – надто вже серйозне завдання. Тому живе в тихих місцях. Крім того, це гірська садиба, що розташувалася у тихій і затишній місцині. Навколишній ліс сам її сюди впустив, бо вона не заважає жити йому своїм життям. Замість парканів тут дві річки, замість будинків навколо – силуети гір, над якими владарює сам дід Пікуй. Доладність кам’яних і дерев’яних стін, природній камінь стежок, барвисті квітники стали гармонійним доповненням навколишньої карпатської природи.

essay writing services

Кукавиця складається з безлічі куточків, кожен з яких по-своєму неповторний. Можна прогулятись біля ставка зі справжніми водяними хащами, побігати й покатулятись зеленою травою, посидіти на просторій терасі з горнятком кави за книжкою, затриматись перед світлинами на стінах, завмерти перед вогнем у каміні, розглядати альпійську країнку з химерним камінням і барвистими рослинами, вивчати давні речі, які прийшли сюди з минулого, чи балакати за чаркою якогось місцевого смаковитого напою на затишній кухні.

Але потім обов’язково слід забути про лінощі й піти гуляти карпатськими просторами. Кажуть, якщо людина почула клич гір, вона буде повертатися до них знову й знову, і цього кличу їй уже не позбутися, як би вона цього не прагнула. Бо немає в світі нічого більш досконалого ніж гори! Вони були до появлення людини і будуть після неї, незмінні у своїй неповторній величі, могутні стражі вічності…

А кукавиця на гілці чекає на добру людину, щоб накувати їй багато років.

Відпочинок в “Кукавиці”Найближча інфраструктураЕкскурсіїФото тури і походиВодні процедуриФестивалі і святаДегустації сиру, винаГірські лижі

Відвідайте нас також:

 Апартаменти-студії на Анчевских (Львів)

The Personal Statement is one of the most important parts of applying for college admission

It’s a great opportunity to write about your thoughts and aspirations for yourself, your own future and in which you hope to go in life. Every high school student should at least take this seriously. Here are a few things that termpapersworld.com will help you create a personal statement which will stand out and give you the maximum benefit: