Головна

Гори завжди заворожували людей віковічним спокоєм та дивували своєю красою. Зникають турботи, ти є самим собою, а все інше залишається за поворотом дороги. Тут можна побути по-справжньому на самоті. У горах є безліч закутків, де можна зануритись у свій власний світ, усамітнитися з дорогими для тебе людьми, або весело провести час у компанії. Ми спробували створити таке місце і назвали його Кукавиця.

Хто така Кукавиця? Насамперед це птаха, яка лічить роки, і робить це в цілковитій тиші – надто вже серйозне завдання. Тому живе в тихих місцях. Крім того, це гірська садиба, що розташувалася у тихій і затишній місцині. Навколишній ліс сам її сюди впустив, бо вона не заважає жити йому своїм життям. Замість парканів тут дві річки, замість будинків навколо – силуети гір, над якими владарює сам дід Пікуй. Доладність кам’яних і дерев’яних стін, природній камінь стежок, барвисті квітники стали гармонійним доповненням навколишньої карпатської природи.

Кукавиця складається з безлічі куточків, кожен з яких по-своєму неповторний. Можна прогулятись біля ставка зі справжніми водяними хащами, побігати й покатулятись зеленою травою, посидіти на просторій терасі з горнятком кави за книжкою, затриматись перед світлинами на стінах, завмерти перед вогнем у каміні, розглядати альпійську країнку з химерним камінням і барвистими рослинами, вивчати давні речі, які прийшли сюди з минулого, чи балакати за чаркою якогось місцевого смаковитого напою на затишній кухні.

Але потім обов’язково слід забути про лінощі й піти гуляти карпатськими просторами. Кажуть, якщо людина почула клич гір, вона буде повертатися до них знову й знову, і цього кличу їй уже не позбутися, як би вона цього не прагнула. Бо немає в світі нічого більш досконалого ніж гори! Вони були до появлення людини і будуть після неї, незмінні у своїй неповторній величі, могутні стражі вічності…

А кукавиця на гілці чекає на добру людину, щоб накувати їй багато років.

Відпочинок в “Кукавиці”Найближча інфраструктураЕкскурсіїФото тури і походиВодні процедуриФестивалі і святаДегустації сиру, винаГірські лижі

Відвідайте нас також:

 Апартаменти-студії на Анчевских (Львів)